NewCal 1.5 oz Portion Cups
NewCal Pet

NewCal 1.5 oz Portion Cups

Regular price
$5.95
Sale price
$5.95
Regular price
$6.98
Sold out
Unit price
per 
SKU: NC-1.5-50

  • DESCRIPTION

    FEED AND WATER CUPS FOR VARIOUS LEDGES AND CUP HOLDERS

    These 1.5 oz. plastic cups are ideal for offering pureed foods, such as Repashy MRP or water to your reptiles.  The Magnetic Gecko Ledges comes with 4 of these plastic cups.  If you plan to dispose of them often you will need to buy some extras for use with these items.  We use them here to feed all of our larger geckos as they are easily rinsed or disposed of and replaced after use.  100% recyclable.

    ATTENTION: 1.5 oz. cups are compatible with the following products: Magnaturals Gecko LedgePangea Large Arcylic Gecko Ledge,  Pangea Stone Single Cup Holder and the Pangea Ultimate Gecko Ledge.


    • REVIEWS

    Popular Products

    YOU MAY ALSO LIKE

    • Regular price
      $517.95
      Sale price
      $517.95
      Regular price
      $609.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $54.95
      Sale price
      from $54.95
      Regular price
      $67.99
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $19.95
      Sale price
      $19.95
      Regular price
      $23.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $5.95
      Sale price
      from $5.95
      Regular price
      $6.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $6.95
      Sale price
      $6.95
      Regular price
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $14.95
      Sale price
      $14.95
      Regular price
      $17.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $33.95
      Sale price
      $33.95
      Regular price
      $42.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $28.95
      Sale price
      from $28.95
      Regular price
      $47.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $38.95
      Sale price
      from $38.95
      Regular price
      $54.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $12.95
      Sale price
      from $12.95
      Regular price
      $15.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $36.95
      Sale price
      from $36.95
      Regular price
      $43.98
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $7.95
      Sale price
      from $7.95
      Regular price
      $8.98
      Unit price
      per